O nas

Witaj w świecie oświetlenia awaryjnego!

Jesteśmy niezależnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań, które mają istotny wpływ na bezpieczną ewakuację z budynku.

Informacje o nas
Awaryjne oświetlenie ewakuacyjne

Oświetlenie awaryjne jest najprostszą i najtańszą formą poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego w budynku, umożliwia sprawną ewakuację i zakończenie bieżących czynności, nie tylko w trakcie zagrożenia pożarowego, ale także podczas zaniku zasilania podstawowego w budynku.

Współpracę zaczynamy od konsultacji. Pierwszym krokiem jest rozmowa z nami. Konsultacje są darmowe, poznasz nas oraz wybierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Certyfikacje
Dla nas najważniejsza są normy.

Norma PN-EN 1838-2013 jest kluczowym punktem odniesienia dla projektowania, instalacji i utrzymania systemów oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w różnych typach budynków, zapewniając odpowiednie warunki bezpieczeństwa dla użytkowników w sytuacjach kryzysowych. Brak zasilania, ewakuacja z budynku, alarm pożarowy czy inne zagrożenie – dzięki nam wszystkie procedury ewakuacji zostaną zachowane, czym umożliwimy bezpieczne oraz spokojne opuszczenie budynku.

Stosujemy tylko produkty posiadające odpowiednią certyfikację i dokumenty, dopuszczające wyroby do sprzedaży w Polsce. Wszystkie nasze rozwiązania spełniają wymagania norm PN-EN 50172:2005, PN-EN 60598-2-22:2015‑01 P.

Wiemy, że świadectwa dopuszczenia CNBOP-PIB dla opraw awaryjnych oraz Krajowa Deklaracja Stałości Właściwości Użytkowych Wyrobów Budowlanych dla systemów to prawny wymóg.

Współpracujemy z certyfikowanymi dostawcami krajowymi, a także zagranicznymi.

zadowolonych klientów
0 +
zrealizowanych projektów
0 +
lat doświadczenia
0 +
wielu niezależnych dostawców
0 +
Z jakimi branżami pracujemy:
  • Utrzymanie obiektów – facility management
  • Projektanci instalacji elektrycznych oraz instalacji bezpieczeństwa pożarowego
  • Branża przeciwpożarowa (obsługa, montaż, szkolenia)
  • Rzeczoznawcy ds. do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • Właściciele obiektów, zarządcy, dyrektorzy techniczni
  • Producenci, dostawcy, projektanci oświetlenia podstawowego
  • Instalacje elektryczne
proces współpracy
Zobacz jak pracujemy

Konsultacje telefoniczne oraz online

Oferujemy profesjonalne wsparcie telefoniczne oraz online.

Szanujemy Twój czas – nasze doświadczenie pozwala nam na to, że wiele spraw możemy załatwić online. Klient oszczędza czas, my pracujemy efektywnie.

Przygotowanie wyceny oraz projektu

Przygotujemy kompleksową ofertę, którą możemy dostarczyć razem z koncepcją projektową.

Szybkie oferty i projekty – wiemy, że to wąskie gardło rynku oświetleniowego – mamy na to sposób. U nas nie czekasz na ofertę, a dla potwierdzenia założeń ofertowych, przygotujemy także symulację Dialux, z możliwością rozmieszczenia opraw na rysunkach DWG.

Dostawa wybranego rozwiązania

Dostarczamy na czas, działamy w całym kraju.

Zaplanowana dostawa – to istotny wymóg naszych Klientów, o którym wiemy, dlatego też już na etapie wyboru rozwiązania produktowego bierzemy pod uwagę harmonogram Twojej inwestycji. Jesteśmy niezależnym dostawcą – z nami masz wybór, który jest realizowany pod Klienta, a nie z ograniczonego katalogu.

Obsługa posprzedażowa

Szkolenie, uruchomienie systemu, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna.

Wiemy, że montaż oświetlenia awaryjnego to tylko jeden z etapów. Dlatego też na sam koniec przeszkolimy Cię z obsługi, uruchomimy system, zajmiemy się obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną. Dostarczymy wszelkie dokumenty oraz dokumentację projektową. Nie jesteśmy korporacją, więc z nami na pewno się dogadasz. Wiemy jak wygląda obsługa posprzedażowa na rynku – dlatego dla Twojej satysfakcji – zapewniamy maksymalnie dobrą obsługę.

Otrzymaj ofertę

Współpracę zaczynamy od konsultacji. Pierwszym krokiem jest rozmowa z nami. Konsultacje są darmowe, poznasz nas oraz wybierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.